DACHSER otvoril nový terminál v Ostrave

Medzinárodný poskytovateľ logistických služieb DACHSER sa v Ostrave presťahoval do nových priestorov. Nový logistický terminál pobočky DACHSER Ostrava v CTParku Ostrava Hrabová disponuje skladovými a administratívnymi priestormi s plochou 3900 m2 a v súčasnosti zamestnáva 25 ľudí.

DACHSER Ostrava odteraz pôsobí vo väčších moderných priestoroch postavených na mieru developerskou spoločnosťou CTP. Nová pobočka, okrem rozšírenej plochy na prekládku zásielok zbernej služby, ponúka aj plochu pre skladovanie viac ako 3000 paliet. Skladový terminál s pätnástimi nakladacími mostíkmi je vybavený aj na krátkodobé skladovanie nebezpečných látok podľa dohody ADR.

„Nový prekládkový terminál nám umožní ešte viac zefektívniť naše procesy – zrýchli samotnú prekládku na vstupe aj na výstupe. Súčasťou terminálu je aj priestranná zóna pre ďalšie logistické služby s pridanou hodnotou,” hovorí Jan Polter, obchodný a marketingový riaditeľ DACHSER Czech Republic.

DACHSER Ostrava ponúka všestranné logistické know-how v oblasti kontraktnej logistiky. „Náš skúsený personál vie pre zákazníkov zabezpečiť celé spektrum kontraktnej logistiky vrátane služieb s pridanou hodnotou, napríklad prebaľovanie a triedenie tovaru, kontrola kvality vstupného a  výstupného materiálu, technická príprava do výrobných procesov a podobne,“ konštatuje Radomír Nemec, vedúci pobočky DACHSER Ostrava.

Kombinácia ponuky skladových služieb a služieb kontraktnej logistiky s okamžitým napojením na európsku zbernú sieť DACHSER je ideálnym riešením pre zákazníkov, ktorí hľadajú komplexné riešenie. DACHSER ustavične rozširuje priame linky svojej zbernej služby. „Z Ostravy doručujeme s excelentnými doručovacími časmi napríklad do Talianska, Nemecka, Francúzska či do Španielska a najnovšie môžeme našim zákazníkom ponúknuť aj servis s 24-hodinovým doručením do celého Poľska,” dodáva R. Nemec.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *