Tomáš Ostatník posilňuje GO ASSET na Slovensku

Realitný developer v segmente logistických nehnuteľností GO ASSET Development posilňuje svoj tím. Do firmy nastupuje Tomáš Ostatník (38) ako nový riaditeľ pre business development.

Skúsený realitný expert sa bude zameriavať na trhy Slovenska, Slovinska a Chorvátska. Ťaží z 12-ročných skúseností v spoločnosti CBRE v oblasti komerčného prenájmu a predaja nehnuteľností, ako aj z oblasti správy nehnuteľností čerpacích staníc Shell na celom území Slovenska a Českej republiky.

Tomáš Ostatník začal svoju realitnú kariéru po štúdiu medzinárodného finančného manažmentu na Univerzite Martina Luthera v Halle-Wittenberg a po práci v americkej finančnej inštitúcií Nantucket Bank, Massachusetts, USA.

Spoločnosť GO ASSET Development nedávno oznámila zavedenie značky LOG CENTER v južnej a východnej Európe s počiatočnými projektmi v Koperi / Trieste v Slovinsku a v Dunajskej Strede na Slovensku.

O GO ASSET Development

GO ASSET je nezávislá a flexibilná developerská spoločnosť s rýchlym rozhodovaním. GO ASSET je rakúska spoločnosť zatiaľ s prevažne českým a rakúskym kapitálom. Silná základňa akcionárov umožňuje bezpečné a rýchle konanie. Spoločnosť GO ASSET od svojho založenia v roku 2006 úspešne dokončila množstvo realitných projektov v Nemecku, Rakúsku, Slovinsku, Slovensku a ostatných susedných krajinách. Spoločnosť sa etablovala ako odborník na veľkoobjemové logistické developerské projekty. Zároveň už dlhšiu dobu realizuje projekty aj v mestskej logistike.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *