Taliansky Electrolux outsourcuje logistiku

Spoločnosť Electrolux Logistics Italy vybrala spoločnosť GEODIS na riadenie distribúcie svojich produktov v celej krajine. Dohoda vytvára logistické partnerstvo medzi GEODIS a švédskou nadnárodnou spoločnosťou Electrolux, lídrom na trhu domácich spotrebičov.

Projekt navrhnutý spoločnosťou GEODIS pre Electrolux zahŕňa prijímanie a skladovanie výrobkov, prípravu zásielok, riadenie colného skladu, kontrolu vrátenia tovaru a ďalšie služby s pridanou hodnotou. Doprava a dodávka sa uskutočňuje hlavne v režime priamych synergii medzi sektormi a kanálmi, pričom využíva aj špecializovanú sieť pre menšie zásielky.

GEODIS poskytuje aj ad hoc služby, diverzifikované podľa produktového segmentu, finálnych dodávok, expresných služieb, taxislužby, atď. dlhodobo kľúčovým prvkom logistických služieb.

Vďaka tomuto partnerstvu sa GEODIS radí medzi popredné spoločnosti v Taliansku v oblasti logistiky domácich spotrebičov a tovaru spotrebnej elektroniky, čím potvrdzuje svoje schopnosti a zručnosti a významne rozširuje portfólio zákazníkov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *