Luděk Drnec – nový generálny riaditeľ DHL ČR

Spoločnosť DHL Express, poskytovateľ expresných logistických služieb, oznámila meno nového generálneho riaditeľa pre Českú republiku. Od 1. mája prevezme zodpovednosť za DHL Express Česká republika po Johnovi Cornishovi, ktorý pokračuje naďalej vo funkcii CEO Stredoeurópskeho regiónu v DHL Express.

„Vysoká kvalita našich služieb a zameranie na rast sú hlavnými piliermi nášho úspechu. Luděk počas svojho pôsobenia v DHL Express preukázal, že je schopný sa zamerať na oboje. Teším sa, že Luděk využije svoje hlboké odborné znalosti a skúsenosti na to, aby pozdvihol DHL Express v Českej republike ešte na vyššiu úroveň,“ hovorí John Cornish, generálny riaditeľ DHL Express CEU.

Luděk Drnec pracuje v DHL Express 25 rokov od roku 1994. Pôsobil na pozícii obchodného zástupcu, neskôr zastával úlohu marketingového riaditeľa a od roku 2007 pracoval desať rokov na pozícii obchodného riaditeľa. V roku 2017 sa dostal na pozíciu Vice President M & S Express pre strednú Európu.

„Vymenovanie za generálneho riaditeľa DHL Express pre Českú republiku je pre mňa veľkou cťou a veľmi zaujímavou výzvou. Vo svojej pozícii sa môžem spoľahnúť na podporu skvelého tímu našich motivovaných zamestnancov. Chceme zlepšovať naše výsledky, poskytovať služby prvotriednej kvality a plniť očakávania našich zákazníkov.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *