LOG CENTER: Silná značka pre logistické parky

Pod značkou LOG ​​CENTER sú plánované rozsiahle projekty v strednej a juhovýchodnej Európe, vzniknúť majú nové logistické a priemyselné parky. „Značka je chránená a bude v najbližších mesiacoch zavedená, “ vysvetľuje Andreas Liebsch, generálny riaditeľ spoločnosti GO ASSET Development.

Projekty LOG CENTER sú primárne budovy Multi Tenant, teda môžu slúžiť rôznym nájomcom v najmodernejších objektoch, pre uskladnenie tovaru a priemyselnú výrobu. „Táto značka znamená veľké, viacfázové logistické a priemyselné parky, ktoré sa nachádzajú na strategicky vynikajúcich dopravných križovatkách,“ vysvetľuje filozofiu značky Andreas Liebsch.

Prvý projekt s názvom „LOG CENTER R7“ sa buduje v už zavedenej slovenskej lokalite v okrese Dunajská Streda, na juhovýchode Bratislavy, hneď vedľa rozostavanej diaľnice R7. V roku 2018 GO ASSET na tomto mieste úspešne dokončil logistické centrum pre spoločnosť KiK o veľkosti 50.000 m2. Projekt bude disponovať úžitkovou plochou 100.000 m2. Počíta sa s tým, že 1. fáza výstavby začne začiatkom budúceho roka. Čo sa týka konkrétnych nájomcov, ešte prebiehajú rokovania.

Projekt v Slovinsku

Ďalšie LOG CENTRUM vznikne v slovinskej Sežane, a síce  „LOG CENTER Adria“ na slovinsko-talianskej hranici. Poloha je vynikajúca, pretože blízko sú dva prístavy – Terst a Koper – a  zároveň je tu vlakové a diaľničné spojenie. „Pozemok má 357.000 m2, čo je v tomto regióne úplne jedinečné,“ konštatuje Andreas Liebsch s potešením.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *