Li&Fung a First Insight sa dohodli na partnerstve

Nové partnerstvo bude integrovať analýzu ohlasy zákazníkov First Insight do riešenia digitálneho vývoja produktov spoločnosti Li & Fung, čo umožní značkám a maloobchodníkom vyberať a nakupovať dizajny s väčšou istotou ich ďalšieho predaja.

V rámci vízie vytvorenia dodávateľského reťazca budúcnosti vyvíja spoločnosť Li & Fung plne integrovanú platformu digitálneho dodávateľského reťazca, ktorá hladko spája značky a maloobchodníkov s dodávateľmi a partnermi s úplným zachytením a zviditeľňovaním údajov. Špičkové služby v oblasti 3D virtuálneho dizajnu zlešujú tradičný vývoj produktov.

Od dizajnu, blokov a vzorov, vývoja a montáže produktov, cez digitálne katalógy a 3D maloobchod nahrádza Li & Fung fyzický vizuálny merchanising digitálnym. Pomocou digitálneho testovania zákazníkov spoločnosti First Insight môže skontrolovať informácie o zákazníkoch, ktoré informujú zmeny na začiatku fázy vývoja produktu, čo pomáha značkám robiť rozhodnutia inteligentnejšie a rýchlejšie.

First Insight vytvoril prvé digitálne riešenie testovania produktov v roku 2007. Umožňuje značkám a maloobchodníkom spojiť kritické ohlasy svojich zákazníkov s pokročilými AI a s prediktívnou analýzou, čím sa zlepšujú parametre nových výrobkov a znižuje riziko spojené s výrobou. Predpovedná spätná väzba od zákazníkov môže byť doručená do 24 až 48 hodín, čo pomôže stovkám značiek a maloobchodníkom uviesť na trh správne výrobky za správnu cenu a v správnom množstve, ako aj zlepšiť ich predaj a znížiť množstvo odpadu.

Partnerstvo Li & Fung-First Insight poskytne komplexné riešenie vývoja digitálnych produktov od počiatočného konceptu až po hotový produkt.

Medzi výhody pre značky a maloobchodníkov patrí:

> Vyššia dôvera pri výbere dizajnov, ktoré zákazníci požadujú, za ceny, ktoré zaplatia.
> Vyššia citlivosť v ich hodnotovom reťazci.
> Rýchlejšie uvedenie na trh.
> Spätná väzba na konkrétny dizajn podľa regiónu, maloobchodníka a demografického zákazníka.
> Znížené marže a zvýšené výpredaje.
> Pokles nákladov na fyzické vzorky, zníženie plytvanie tkaninami a letecká preprava
> Udržateľnosť environmentálnej stopy.