IKEA Canada si vybrala DHL Supply Chain

Spoločnosť IKEA otvorila zákaznícke distribučné centrum s rozlohou 550.000 štvorcových stôp v Kleinburgu v štáte Ontário v Kanade. Nové umiestnenie v spolupráci s DHL umožní IKEA mať svoje výrobky na správnom mieste, bližšie k zákazníkom a zároveň poskytne dostatočnú kapacitu pre budúci rast. Nové zariadenie predstavuje dôležitý krok, pretože IKEA Canada pokračuje vo svojej transformačnej ceste, aby sa stala popredným viackanálovým predajcom domácich potrieb.

Zákaznícke distribučné centrum Kleinburg sa zameria na dodanie tovaru na poslednú míľu priamo do domovov zákazníkov a doplní štyri maloobchodné predajne a zákaznícke distribučné centrum Mississauga v oblasti Veľkého Toronta. Očakáva sa, že zákazníci obsluhovaní nového centra budú mať kratšie dodacie lehoty, čo podporí rozšírenú ponuku služieb maloobchodníka vrátane nových nižších cien za doručovanie balíkov a kamiónov.

Otvorením tohto nového distribučného miesta v oblasti Toronta sa IKEA priblíži k zákazníkovi, čím sa znížia prepravné vzdialenosti a emisie. Manažment spoločnosti sa  zaviazal, že do roku 2025 bude mať 100 % elektrických vozidiel alebo vozidiel s nulovými emisiami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *