Gebrüder Weiss doručuje domov aj v Rumunsku

Gebruder Weiss ponúka dodávky do domu už aj v Rumunsku. Pod názvom „GW pro.line home“ doručuje firma tovar objednaný online priamo ku dverám koncového spotrebiteľa. Gebrüder Weiss sa touto ponukou služieb zameriava predovšetkým na veľké zásielkové obchody, predajne nábytku a na predajne elektroniky. Poskytuje im profesionálnu podporu pri dodávaní koncových zákazníkov.

Online obchodovanie v Rumunsku narastá. Iba v roku 2018 vzrástol e-commerce oproti predchádzajúcemu roku o 30 %. Gebrüder Weiss ako poskytovateľ logistických služieb chce najlepšie využiť tento rýchlo rastúci trh B2C.

Gebürder Weiss je už veľmi úspešný v sektore dodávok do domu v niekoľkých krajinách. V Rakúsku je naďalej lídrom v tomto segmente. V roku 2018 dodal koncovým zákazníkom 335 000 objednávok z odvetvia nábytku, vybavenia domácnosti a spotrebnej elektroniky, čo v porovnaní s predchádzajúcim rokom zodpovedá zvýšeniu o 20 %. V Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku, v Chorvátsku a v Srbsku dosahuje Gebruder Weiss rastúce podiely na trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *