Firma time:matters America rozširuje služby

Spoločnosť time:matters America, odborník na globálnu expresnú prepravu, výrazne rozšíril službu Sameday Air. S okamžitou účinnosťou spoločnosť ponúka svojim zákazníkom dovedna 89 staníc na vnútroštátnu prepravu časovo kritických zásielok do všetkých hlavných ekonomických centier v USA.

Spoločnosť sa spolieha na dlhoročné skúsenosti s prevádzkovaním svojej existujúcej globálnej siete Sameday Air s viac ako 20 leteckými spoločnosťami na 130 svetových destináciách. time:matters America má dlhodobé skúsenosti s celosvetovou špeciálnou logistikou. Okrem rýchlosti a spoľahlivosti sú jej riešenia známe svojou individualitou a flexibilitou.

Firma zabezpečuje najrýchlejšiu možnú prepravu cez celoštátnu sieť s viac ako 45.000 letmi týždenne. Spolupracuje s tromi poprednými americkými leteckými spoločnosťami – American Airlines, Southwest Airlines a United Airlines. Zabezpečuje nielen núdzové logistické situácie, ale aj bežné obchodné činnosti dôležité časového hľadiska. Prostredníctvom vysoko efektívnych procesov, ako aj krátkych manipulačných a tranzitných časov sa urgentné zásielky tovaru s hmotnosťou do 200 libier (90 kg) dostanú na miesto určenia v priebehu niekoľkých hodín.

Spoločnosť zaručuje vysoký stupeň spoľahlivosti, vrátane vyššej priority nakladania a sledovania zásielok v reálnom čase s proaktívnymi aktualizáciami ich stavu. Zásielky je možné rezervovať online. Pre zákazníkov v USA, Kanade, Mexiku, v strednej a južnej Amerike je v stredisku zákazníckych služieb USA v Miami k dispozícii skúsený, jazykovo zdatný tím odborníkov, ktorý poskytuje poradenstvo, vydáva nákladné listy a stará sa o fakturáciu v celom dopravnom reťazci.

Expanzia na americkom trhu bola dôležitým prvkom stratégie internacionalizácie spoločnosti. Vďaka miestnemu tímu, ktorý ponúka prepravné riešenia na mieru, má spoločnosť najlepšie predpoklady na uspokojenie potrieb a požiadaviek svojej americkej i medzinárodnej zákazníckej základne. S domácou sieťou Sameday Air v USA a s jedinečnými možnosťami osobného odberu a doručovania time:matters America výrazne rozširuje škálu zákazníckych služieb.

Prospech z nej budú mať najmä zákazníci v odvetviach automobilového priemyslu, špičkových technológií, letectva, strojov a ich komponentov, medicíny, zdravia a logistiky, čo im umožní optimalizovať dodávky a vyhnúť sa prerušeniu dodávateľského reťazca. Službu dopĺňajú štandardizované a stabilné ceny celého dopravného riešenia.

Foto: dvz.de