ExxonMobil zlepšenia na hnacie ústrojenstvo áut

Spoločnosť ExxonMobil oznámila celosvetové spustenie ponuky Mobil EV™, ktorý obsahuje škálu tekutín a mazív navrhnutých tak, aby spĺňali vyvíjajúce sa požiadavky na hnacie ústrojenstvo elektrických batériových vozidiel.

„Mobilita sa mení a elektrické vozidlá sa stávajú väčšou súčasťou celku,“ uviedol Russ Green, viceprezident divízie hotových mazív spoločnosti ExxonMobil. „Zákazníci a výrobcovia OEM sa usilujú optimalizovať dosah a bezpečnostný výkon svojich elektrických vozidiel a ExxonMobil má jedinečnú pozíciu, aby poskytoval tieto výhody. Toto je len začiatok produktových a servisných riešení, ktoré vyvíjame na podporu vyvíjajúcich sa potrieb našich zákazníkov.“

Produktový rad Mobil EV, navrhnutý na podporu potrieb výrobcov vozidiel aj vodičov v oblasti mobility elektrických vozidiel, obsahuje starostlivo vybrané a zmiešané molekuly, aby pomohol elektrickým vozidlám s batériou jazdiť dlhšie medzi nabíjaniami, s cieľom predĺžiť životnosť komponentov a pracovať bezpečnejšie. Produktový rad Mobil EV, ktorý pokrýva celú škálu aplikácií s elektrickými batériami, zahŕňa:
 ◦ Mobil EV Therm™ rad tekutín na riadenie teploty, ktoré sú navrhnuté tak, aby účinne odstraňovali teplo a predlžovali životnosť zariadení v zariadeniach, ako sú batérie, elektrické motory a elektronika.
◦ Mobil EV Drive™ rad mazív pre redukčné prevodovky elektrických vozidiel, ktoré sú určené na ochranu prevodov a ložísk pred opotrebením počas dlhšej životnosti.
◦ Mobil EV Cool Drive™ rad kvapalín pre redukčné prevodovky elektrických vozidiel s integrovanými elektromotormi, navrhnutý na mazanie prevodov a ložísk pri súčasnom zabezpečení potrebného chladenia elektrických motorov a výkonovej elektroniky.
◦ Mobil EV Grease™ výrobky zabezpečujúce ochranu, výkon a spoľahlivosť zariadení elektrických vozidiel vrátane elektromotorov, ložísk a kĺbov s konštantnou rýchlosťou v širokom rozsahu jazdných podmienok.

Spoločnosť ExxonMobil, ktorá stavia na viac ako 135-ročnom dedičstve, sa zaväzuje využívať svoje odborné znalosti v oblasti technológie tekutín a riadenia zariadení, aby pomohla výrobcom automobilov a komponentov vyvinúť elektrické vozidlá, ktoré zákazníkom poskytnú vynikajúci zážitok z jazdy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *