DP DHL a Austrian Post uzatvárajú partnerstvo

Deutsche Post DHL uzavrela dlhodobé partnerstvo s Austrian Post. Na základe dohody dodá Austrian Post balíčky zaslané zákazníkmi DHL do Rakúska. Dohoda je stále predmetom skúmania nemeckými a rakúskymi orgánmi hospodárskej súťaže. Po schválení partnerstva sa očakáva, že sa spolupráca začne v roku 2019.

Zákazníci budú mať prospech z kvalitných služieb doručovania balíkov, vrátane krátkych dodacích lehôt pre zásielky. Spolupráca umožní obom stranám vytvoriť ďalší ziskový rast a spoločne využiť potenciál rastúceho cezhraničného elektronického obchodu.

Rozšírenie balíkových služieb DP DHL v Európe úspešne pokračuje. Vyvrcholilo veľmi atraktívnou dohodou, ktorá jej a rakúskej Post umožňuje posilniť a urýchliť rast v Rakúsku i mimo neho.

DP DHL bude v budúcnosti skúmať ďalšie možnosti spolupráce s rakúskou poštou, pretože sa aj naďalej zameriavajú na rozvoj svojho medzinárodného elektronického obchodu ako kľúčového faktora rastu skupiny. Dohoda nemá žiadny vplyv na obchodné aktivity Deutsche Post DHL Group v medzinárodných riešeniach expresnej, nákladnej dopravy a dodávateľského reťazca v Rakúsku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *