COSCO SHIPPING a Bolloré hľadajú nové synergie

COSCO SHIPPING Lines a Bolloré Transport & Logistics podpísali strategické memorandum o porozumení v Šanghaji. Obe spoločnosti sú už partnermi viac ako 20 rokov. V súčasnosti chcú svoje obchodné vzťahy zužitkovať a zároveň skúmať nové možnosti spolupráce v oblasti dopravy, logistiky a infraštruktúry prístavov.

Obe spoločnosti sa dohodli, že preskúmajú možnosti obchodnej spolupráce s cieľom rozvíjať aktivity a uspokojovať potreby svojich zákazníkov, najmä z hľadiska digitalizácie. Bolloré Transport & Logistics a COSCO SHIPPING Lines zdieľajú spoločnú ambíciu zintenzívniť medzinárodné toky, najmä na africkom kontinente, kde je spoločnosť Bolloré Transport & Logistics známa svojimi odbornými znalosťami a má rozsiahlu sieť námorných agentúr a jedinečné know-how v oblasti logistiky.

Nová dohoda je výsledkom spoločnej záujmu rozvíjať synergie medzi týmito dvoma podnikmi. Ilustruje snahu spoločnosti Bolloré pokračovať v rozvoji svojej medzinárodnej siete podporou spolupráce so strategickými partnermi, uznávanými za ich vynikajúcu kvalitu a výkonnosť.

Do konca decembra 2018 mala spoločnosť COSCO SHIPPING Lines dovedna 376 kontajnerových plavidiel s celkovou kapacitou 2,1 milióna TEU. V tomto smere zaujíma 4. mieste na svete a 1. miesto v Ázii. Spoločnosť COSCO SHIPPING Lines prevádzkuje 362 medzinárodných a vnútroštátnych námorných liniek, ktoré pozostávajú z 228 medzinárodných dopravných služieb a 47 domácich dopravných služieb, pokrývajúcich 329 prístavov v 100 krajinách a regiónoch na celom svete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *