Turkish Cargo získali na Slovensku ocenenie „Air Cargo Excellence“

Manažment WOF EXPO – prvej logistickej výstave v strednej a východnej Európe – určenej zasielateľom, importérom, exportérom, maloobchodníkom a veľkoobchodníkom, udelil spoločnosti Turkish Cargo ocenenie Air Cargo Excellence. Hlasovanie prebiehalo priamo na oficiálnej stránke WOF Expo od apríla a pokračovalo až do konca júla.

Spoločnosť Turkish Cargo, ktorá má najsilnejšiu sieť nákladných letov na svete, získala v Bratislave ocenenie „Air Cargo Excellence“ v deviatich rôznych kategóriách.

S letovou sieťou 97 priamych nákladných destinácií a expresných dopravcov prevádzkuje Turkish Cargo najväčšiu sieť priamych nákladných letov na svete. Dopravca vykonáva globálne obchodné procesy s flotilou 373 lietadiel vrátane 23 vyhradených nákladných lodí. Dosiahnutím udržateľného rastu so svojou infraštruktúrou, operačnými schopnosťami, flotilou a expertnými tímami v tejto oblasti sa spoločnosť Turkish Cargo snaží stať sa jednou z troch najlepších značiek leteckej nákladnej dopravy na svete.

Aj preto spoločnosť Turkish Cargo inovuje svoju činnosť vývojom priekopníckych projektov v oblasti digitalizácie, aby uspokojila potreby svojich zákazníkov a priemyselných partnerov a poskytovala trvalo udržateľné špičkové služby v neustále sa meniacom svete.

Foto: Air Cargo News

Podporte vydávanie aktuálnych správ na webe Logistika Dnes a v Logistika Dnes magazíne. Vyberte si inzerciu podľa vašej potreby (cenník nájdete TU), alebo uvítame aj zaslanie akejkoľvek čiastky na číslo účtu SK73 8360 5207 0042 0002 2712 Pomôžte nám ďalej sa zlepšovať. Za vašu podporu ďakujeme.