Spolupráca Whistl a UKP ponúka plynulé colné vybavenie

Whistl a UKP Worldwide spolupracujú s cieľom ponúknuť svojim zákazníkom bezproblémovú službu colného odbavenia pre poštových a balíkových zákazníkov, ktorí pôsobia v medzinárodnom meradle. Spolupráca umožňuje, aby tovar zákazníkov prešiel bez zbytočného odkladu colnými procesmi schválenými v Spojenom kráľovstve.

Whistl a UKP sú jediní, ktorí ponúkajú službu colného odbavenia zabezpečujúcu efektívnosť, spoľahlivosť a dodržiavanie predpisov bez toho, aby sa na tom museli podieľať s tretími stranami. Služba sa vzťahuje na medzinárodnú poštu a balíky prostredníctvom sledovania zásielok a plne spravovaných výnosov z určitých krajín.

UKP má tiež exkluzívnu dohodu so Spojenými štátmi a ich americkými poštovými službami (USPS), ktorá umožňuje zákazníkom priamy prístup k službám USPS prostredníctvom svojho zariadenia v americkom New Jersey.

Pri dovoze, vývoze či prekládke zásielok, je nevyhnutné vybrať si partnera, ktorý rozumie miestnym a medzinárodným predpisom. Výberom UKP Worldwide získajú klienti výhody v súlade s colnými postupmi a bezpečným riešením dodávateľského reťazca. Spolupráca umožňuje spoločnosti UKP Worldwide poskytovať riešenia pre colné odbavenie a bezproblémový prenos do siete dopravcov Whistl s jediným kontaktným miestom pre colné odbavenie, konečné doručenie a spravovanie návratov.

Foto: Tamebay