Spoločnosti GSL a GSO sa zlúčili do GLS US

Tri roky po tom, čo spoločnosť GLS získala medzinárodnú doručovaciu skupinu GSO, oficiálne zmenila názov na General Logistics Systems US (GLS US). Manažment využije znalosti a skúsenosti skupiny GSO na investovanie do nových technológií, nových zariadení, nových vozidiel a do podpory rastúcich prepravných potrieb zákazníkov.

Spoločnosť GLS získala GSO so sídlom v Kalifornii v októbri 2016. Odvtedy tieto dve spoločnosti bezproblémovo pracovali na integrácii systémov. Prevod na GLS odráža spoločné hodnoty medzi oboma spoločnosťami, spoľahlivosť, bezpečnosť, transparentnosť, flexibilitu a udržateľnosť. Zákazníci začali vnímať značku GLS aj na severozápade, keď spoločnosť v roku 2017 kúpila poštový expres so sídlom v Seattle v rámci cielenej geografickej expanzie.

Spoločnosť GLS US s 2300 zamestnancami sa naďalej rozširuje a poskytuje bezkonkurenčné prepravné služby v rámci prioritných nočných, pozemných a nákladných zásielok po celom západnom území Spojených štátov. V USA vlastní 48 skladov, dva uzly a stredisko služieb, ktoré obsluhuje viac ako 20.000 zákazníkov s vysokou úrovňou doručovania vrátane neskorších časov vyzdvihnutia, skorších dodávok a proaktívneho sledovania zásielok.