Spoločnosť STILL doplnila svoju ponuku o regálový vozík NXV

Značka STILL dopĺňa svoju produktovú paletu o nový regálový (man-down) vozík NXV do vysokých a úzkych skladových uličiek. Ten zaručuje komfortné, bezpečné a rýchle skladovacie procesy.

Pri výškach zaskladňovania až 13,8 metrov pomáha aktívna stabilizácia bremena a kamera na vidliciach k zamedzeniu vzniku škôd nabehnutím na regál. Systém zjednodušuje polohovanie, pomáha zvýšiť bezpečnosť a rýchlosť pri nakladaní. Prvým testovaním prešiel nový vozík STILL NXV v rámci praktickej štúdie v spoločnosti Bad Heilbrunner GmbH & Co. KG bravúrne. Testovacích vodičov presvedčili najmä ergonomické prvky vozíka.

Bezpečnostné prvky zastupuje kamera prenášajúca obraz na monitor vodiča, nový krížový laser, aktívna stabilizácia bremena a na prianie dodávaný polohovací laser. Vďaka veľmi malým rozmerom otočných výsuvných vidlíc je možné optimálne využiť takmer každé miesto v sklade s vysokými regálmi.

Nový vozík NXV má tiež možnosť poloautomatického nájazdu k regálovej priehradke, disponuje Lithium-iontovou technológiou – nie je potrebná výmena batérií, sú možné veľmi krátke doby nabíjania a vďaka modulárnej konštrukcii sa dajú vozíky cielene konfigurovať podľa potrieb zákazníka.

Podporte vydávanie aktuálnych správ na webe Logistika Dnes a v Logistika Dnes magazíne. Vyberte si inzerciu podľa vašej potreby (cenník nájdete TU), alebo uvítame aj zaslanie akejkoľvek čiastky na číslo účtu SK73 8360 5207 0042 0002 2712 Pomôžte nám ďalej sa zlepšovať. Za vašu podporu ďakujeme.