Merlo a Carousel podpísali zmluvu o logistike a distribúcii

Carousel Logistic nadviazal nové partnerstvo so spoločnosťou Merlo Group, výrobcom poľnohospodárskych a stavebných strojov a podporil ho svojou dlhodobou stratégiou rastu. Carousel mu bude poskytovať distribučné služby a logistiku poslednej míle vo Veľkej Británii.

Na mieru šité riešenie umožňuje aj neskoré zákazky na konci dňa a konsoliduje dodávky tak, že ich je možné ľahko spravovať prostredníctvom jednej centrálnej platformy. Tovar je možné objednať až do 17:00 s doručením nasledujúci deň ráno priamo predajcovi. Riešenie zaisťuje maximálny komfort, najrýchlejší čas príchodu a maximálny čas pohotovosti pre koncového zákazníka.

Spoločnosť Carousel Logistic, ktorá rieši v súčasnosti všetky kritické pohyby spoločnosti Merlo, presúva všetky zásielky z centrály výrobcu vo Veľkej Británii a distribuuje ich cez noc 70-tim obchodníkom po celej krajine. Vďaka platforme služieb a technológie, ktorú vlastní Carousel, majú Merlo a jeho zákazníci stopercentnú viditeľnosť a kontrolu nad všetkými zásielkami, čo predajcom umožňuje flexibilné objednávanie a vrátenie tovaru, ako aj zníženie záťaže pre tímy zákazníckeho servisu. Zavedením nových efektívnych procesov podporuje Carousel spoločnosť Merlo v jej úsilí rozšíriť ponuku svojich predajní v nasledujúcich rokoch.

Manažment firmy Merlo si uvedomil, že ak chce zlepšiť svoju ponuku, tradičné pevné riešenie by jednoducho nefungovalo. Odborníci spoločnosti Carousel preto pripravili flexibilné riešenie, ktoré optimalizuje firemnú prevádzku a stavia zákazníka do centra pozornosti.

Foto: logisticsbusiness.com