Kenco Logistics rozširuje služby e-commerce

Rozšírenie ponuky služieb elektronického obchodu spoločnosti Kenco uskutoční spoločnosť Coll. Ide o strategickú iniciatívu navrhnutú na podporu rýchleho rastu spoločnosti a diverzifikácie jej základných ponúk s cieľom prispôsobiť sa potrebám dnešného všestranného zákazníka v dodávateľskom reťazci.

Balíček riešení dodávateľského reťazca spoločnosti Kenco zahŕňa sieť viac ako 90 distribučných zariadení, prepravné služby medzi koncovými bodmi a interné inovačné laboratórium, čo podporí rýchlu expanziu do dodávateľského reťazca elektronického obchodu.

Riešenia dodávateľského reťazca elektronického obchodu spoločnosti Kenco sa postarajú o rýchly rast digitálnych natívnych značiek, stredne veľkých online maloobchodníkov a veľkých výrobcov. Kenco tiež prijme strategické partnerstvá s platformami, predajnými kanálmi a trhmi, ktoré hľadajú podporu 3PL.

Spoločnosti Coll má 20 ročné skúsenosti v oblasti elektronického dodávateľského reťazca. Je známa svojím záväzkom poskytovať zákazníkom výnimočné služby s vysokou pridanou hodnotou. Jej poslednou úlohou bolo viesť stratégiu, realizáciu a spustenie FedEx Fulfillment, novo zavedenej iniciatívy elektronického obchodovania pre spoločnosť FedEx.