Ingram Micro prevezme logistiku platformy ABOUT YOU

Spoločnosť Ingram Micro Commerce & Lifecycle Services, popredný poskytovateľ riešení pre e-shopy a externej logistiky, oznámila plány na spustenie svojej prvej prevádzky na južnom Slovensku s módnou platformou ABOUT YOU, ktorá je jednou z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností v oblasti elektronického obchodu v Európe. Ingram Micro sa aktívne angažuje na podporu nových činností a snaží sa stať sa najväčším zamestnávateľom v regióne na podporu rýchleho rastu ABOUT YOU na spotrebiteľských trhoch v strednej a východnej Európe.

“Spoločnosť Ingram Micro Commerce & Lifecycle Services sa teší, že môže začať svoje pôsobenie na Slovensku, a je hrdá na to, že bola vybraná ako dôveryhodný externý poskytovateľ logistiky pre platformu ABOUT YOU” povedal Jack Heijkans, obchodný viceprezident firmy Ingram Micro Commerce & Lifecycle Services. „Naše skúsenosti s vývojom, riadením a rozširovaním činností pre niektoré z najväčších európskych značiek elektronického obchodu prispejú k ich rastovým cieľom vrátane schopnosti rozvíjať činnosti tak, aby uspokojili zvýšený dopyt.”

„Pri plánovaní našej expanzie do strednej a východnej Európy sme hľadali poskytovateľa s preukázanými skúsenosťami a vysokou mierou flexibility, aby sme podporili náš rast. Poskytovateľ navyše musel splniť aj naše očakávania udržateľnosti, pokiaľ ide o budúce procesy, ako aj materiály používané v skladoch. Spolupráca so spoločnosťou Ingram Micro Commerce & Lifecycle Services bola tou najlepšou voľbou pre tento projekt a tešíme sa na to, keď túto spoluprácu rozbehneme už v tomto roku,” uviedol riaditeľ pre logistiku firmy ABOUT YOU Henryk Patzelt.

Zdroj: TASR

Foto: nedcon.com