GEODIS sa stane dopravným partnerom firmy Hellmann

Spoločnosť Hellmann Worldwide Logistics bude od 1. septembra 2020 spolupracovať s firmou GEODIS, lídrom na francúzskom trhu pozemnej dopravy. Hellmann a GEODIS už od mája úspešne spolupracujú vo Veľkej Británii. V súčasnosti rozširujú svoju spoluprácu do Nemecka a Francúzska. Hellmann končí svoju dlhoročnú súčinnosť so spoločnosťou Heppner a začína pracovať na udržateľnom základe s novým partnerom.

Francúzsko je pre Hellmann strategicky dôležitým trhom. Minulý rok otvorila logistická spoločnosť so sídlom v Osnabrücku svoju prvú vlastnú námornú a leteckú nákladnú pobočku vo Francúzsku neďaleko Paríža. Výberom nového partnera v sektore pozemnej dopravy teraz Hellmann určuje smer svojho ďalšieho strategického rastu.

Spolu s lídrom francúzskeho trhu firmou GEODIS, ktorý má jednu z najsilnejších sietí vo Francúzsku so 110 pobočkami, rozširuje Hellmann svoje produktové portfólio tým, že ponúka nové trasy a zvyšuje hustotu odletov vrátane dovozu.

Francúzsko je pre Hellmann najdôležitejším vývozným trhom v sektore pozemnej dopravy a vďaka tomuto partnerstvu bude schopný trvalo rozširovať svoje silné postavenie na trhu.
Toto partnerstvo stavia spoločnosť GEODIS na pozíciu lídra v oblasti obchodu medzi Francúzskom a Nemeckom. Ponúka jedinečnú cezhraničnú sieť, ktorá zákazníkom umožní využívať atraktívne dodacie lehoty medzi oboma krajinami.

Foto: glasdoor