GEODIS ďalej rozširuje svoje služby AirDirect

Spoločnosť GEODIS potvrdila rozšírenie svojej služby AirDirect Mexico o týždenný let zo Šanghaja do Guadalajary. Úvodný let je naplánovaný na 3. marca. Bude to jediná takáto priama služba na trhu a mala by pokračovať najmenej do konca roku 2022. Poskytuje priamy prístup do Mexika zo severnej a strednej Číny.

Túto leteckú linku dopĺňa existujúci harmonogram z Hongkongu do Guadalajary, zavedený v novembri 2019. V platnosti bude do konca roku 2022. Úspech služby AirDirect Mexico za posledných pätnásť mesiacov podnietil investíciu do priameho letu v Šanghaji, ktorá doplnila existujúcu ponuku Hongkongu. Neustálym zdokonaľovaním svojich služieb v reakcii na dynamické trhové sily, podporuje GEODIS rastúci záujem zákazníkov.

GEODIS verí, že partner v oblasti nákladnej dopravy, ktorý kontroluje sieť dopravných služieb vrátane letových operácií, je pre ázijských vývozcov životne dôležitým prínosom. Najnovšie rozšírenie služby AirDirect je súčasťou vlastnej riadenej siete (OCN), ktorá poskytuje plynulú kontrolu nad zásielkami v rámci multimodálnej siete v celej Ázii.

Plánovaná letecká kapacita poskytne klientom lepšie dodacie lehoty a zabezpečenie dodávateľského reťazca pre citlivý náklad vrátane lítiových batérií. Služby nákladnej cestnej dopravy spoločnosti v Ázii a riešenia prepravy do destinácií v celom Mexiku umožňujú zákazníkom komplexné riadenie dodávateľského reťazca.

Foto: Media OutReach