DKV prináša nový DKV BOX Scandic pre Nórsko, Dánsko a Švédsko

Spoločnosť DKV Mobility ponúka novú platobnú jednotku DKV BOX Scandic (OBU) pre jednoduchú a komfortnú úhradu mýta v Nórsku, Dánsku a Švédsku. Európsky poskytovateľ služieb pre mobilitu tak rozširuje svoje portfólio o ďalšiu palubnú jednotku. DKV BOX Scandic je možné používať vo flotilách nákladných aj osobných vozidiel a na všetkých cestách, trajektoch a v tuneloch nórskej mýtnej siete, vrátane mostov Öresund (Dánsko/Švédsko) a Storebælt (Dánsko).

„Máme veľkú radosť, že naši zákazníci môžu platiť mýto v škandinávskych krajinách prostredníctvom novej palubnej jednotky DKV BOX Scandic. Týmto riešením im umožňujeme väčšiu flexibilitu a komfortnejšiu jazdu,“ hovorí Jérôme Lejeune, generálny riaditeľ divízie mýtnych a refundačných služieb v spoločnosti DKV Mobility. „Ďalším benefitom pre zákazníkov s palubnou jednotkou DKV BOX Scandic je registrácia do rôznych zľavových systémov, ktoré platia pre cesty, trajekty a mosty,“ dopĺňa Jérôme Lejeune.

Mýtny box bude zákazníkovi doručený poštou po dodaní a spracovaní nevyhnutných objednávkových formulárov spoločnosťou DKV Mobility. Rovnako ako v prípade všetkých palubných jednotiek DKV Mobility aj DKV BOX Scandic uvediete do prevádzky po jednoduchej inštalácii do registrovaného vozidla.

DKV Mobility okrem palubnej jednotky DKV BOX Scandic ponúka široké portfólio mýtnych riešení pre Európu a ďalšie regióny.