Developerská spoločnosť CTP stavia v Prešove ďalšie dve haly

Spoločnosť CTP postaví na východe Slovenska v dvoch fázach dve haly s rozlohou 60 tisíc metrov štvorcových. Ako ďalej informoval jeden z najväčších manažérov priemyselných nehnuteľností v Európe, výstavbu v CTParku Prešov Juh odštartoval prvou etapou v septembri tohto roka.

„Začíname s prvou halou a výstavbou prvých 25 tisíc metrov štvorcových. Už teraz môžeme potvrdiť, že aktuálne staviame pre dvoch nájomcov, logistických providerov, ktorí podpísali najomné zmluvy na 11 tisíc metrov štvorcových,“ uviedol Senior Business Developer CTP Ján Rakovský.

S výstavbou prešovského CTParku súvisí aj vznik nových pracovných miest, ktoré vytvoria noví nájomcovia už počas budúceho roka. „V tejto lokalite vidíme veľký potenciál. Aktuálne rokujeme s ďalšími potenciálnymi klientmi, keďže priestory budú k dispozícii už v druhom kvartáli budúceho roka,“ dodal Rakovský.

CTP je najväčším developerom a manažérom priemyselných nehnuteľností v strednej a východnej Európe. Vlastní viac ako 7,1 milióna metrov štvorcových logistických priestorov v ôsmich krajinách. V súčasnosti má na Slovensku vo výstavbe 95 000 metrov štvorcových v Trnave, Košiciach a Prešove.

Zdroj: SITA

Podporte vydávanie aktuálnych správ na webe Logistika Dnes a v Logistika Dnes magazíne. Vyberte si inzerciu podľa vašej potreby (cenník nájdete TU), alebo uvítame aj zaslanie akejkoľvek čiastky na číslo účtu SK73 8360 5207 0042 0002 2712 Pomôžte nám ďalej sa zlepšovať. Za vašu podporu ďakujeme.