DB Schenker získala cenu Cisco 2021 Excellence in Global Logistics Award

Spoločnosť DB Schenker dostala dodávateľské ocenenie Excellence in Global Logistics Award od najväčšej počítačovej spoločnosti Cisco. Tá vyhlásila víťaza na tridsiatom ročníku akcie, ktorá je výrazom uznania práce jej dodávateľov.

Táto cena je ocenením spoločnosti DB Schenker za vynikajúcu prevádzkovú výkonnosť, inovácie a spoluprácu v rámci dodávateľského reťazca spoločnosti Cisco a za poskytovanie logistických riešení, ktoré posilňujú obchodnú stratégiu spoločnosti Cisco, najmä v leteckých prepravách.
„To, akým spôsobom sa postavíme globálnym výzvam nášho biznisu, určí budúcu podobu udržateľnosti a vývoja po celom svete,“ hovorí Mike Coubrough, viceprezident spoločnosti Cisco pre globálnu výrobu a logistiku.

„Náš prístup „Spoločne v ústrety zajtrajškom“ zdôrazňuje dôležitosť našej partnerskej i dodávateľskej siete. Napriek výzvam, ktorým sme v uplynulom roku čelili, sme nezanevreli na spoločné ciele. S našimi obchodnými partnermi sa tešíme na to, že budeme aj naďalej našim zákazníkom pomáhať vytvárať nové aplikácie, podporovať hybridný spôsob práce, transformovať ich infraštruktúru alebo zaisťovať zabezpečenie ich spoločností,“ dodáva Coubrough.

Spoločnosť Cisco na tejto akcii oslávila spoločné úspechy a prínosy svojich najstrategickejších partnerov v dodávateľskom reťazci a ocenila dodávateľov a partnerov, ktorí v rámci dodávateľského reťazca dosiahli mimoriadne dobré výsledky.

Podporte vydávanie aktuálnych správ na webe Logistika Dnes a v Logistika Dnes magazíne. Vyberte si inzerciu podľa vašej potreby (cenník nájdete TU), alebo uvítame aj zaslanie akejkoľvek čiastky na číslo účtu SK73 8360 5207 0042 0002 2712 Pomôžte nám ďalej sa zlepšovať. Za vašu podporu ďakujeme.