Dánska firma SGL otvorila pobočku už aj vo Francúzsku

Rýchlo rastúca severská globálna prepravná a logistická spoločnosť Scan Global Logistics (SGL) so sídlom v Kodani so zameraním na zlepšenie úrovne služieb pre svojich zákazníkov a posilnenie ich leteckého a oceánskeho podnikania otvorila svoju prvú kanceláriu vo Francúzsku. Očakáva sa, že nová kancelária prinesie strategickú pozíciu na zabezpečenie nekomplikovanej logistiky na kľúčových európskych trhoch.

Dánska spoločnosť SGL rýchlo napreduje. Rozširuje sa o nové kancelárie a služby, čím zákazníkom uľahčuje život a podnikanie. Pôsobí v Austrálii, Bangladéši, Číne, Indonézii, Japonsku, Malajzii, na Novom Zélande, vo Filipínach, Singapure, na Tajwane, v Thajsku vo Vietname, Spojených arabských emirátoch, v Kanade, Čile , Peru USA, v Pobreží slonoviny, Mali, Senegale, ako aj v Rakúsku, Belgicku, Česku, Dánsku, Fínsku, Holandsku, Nórsku Poľsku a vo Švédsku.

V súčasnosti je SGL France komplexný letecký, námorný a železničný dopravca ponúkajúci globálne logistické služby, správu objednávok a colné sprostredkovanie. Kancelária sídli v Lille. Chod spoločnosti SGL vo Francúzsku zabezpečujú agenti. Spoločnosť svojim zákazníkom ponúka služby posilnené o prístup ku globálnym logistickým riešeniam a odborné znalosti.

„Všetci zákazníci budú mať z našej agilnej, ​​flexibilnej a pohotovej obchodnej a logistickej činnosti významné výhody. Náš osobný prístup k zákazníkovi založený na najvhodnejšom riešení, je vo svete súčasných komplikovaných a nepredvídaných udalostí pre efektívne logistické operácie rozhodujúci,“ hovorí Olivier Sainterent, výkonný riaditeľ SGL France.  O. Sainterent, ktorý predtým pracoval v spoločnosti Damco, má viac ako 25 rokov skúseností s dodávateľským reťazcom a. Podporí ho Sebastien Delmotte, ktorý do SGL France prichádza z firmy Heppner a bude pôsobiť ako vedúci pobočky.

Foto: Breakbulk News