CEVA Logistics spravuje moderný sklad firmy Under Armour

Spoločnosť CEVA Logistics, jeden z popredných svetových logistických operátorov, úspešne dokončila implementáciu programu Zero Defects Start-up vo Veľkej Británii pre všetky distribučné kanály spoločnosti Under Armour, jedného z najväčších výrobcov odevov na svete. Predtým bola spoločnosť CEVA na základe dlhodobej zmluvy medzi spoločnosťami zodpovedná za implementáciu služby predajného kanála elektronického obchodu.

Spoločnosť CEVA Logistics spravuje špecializované distribučné centrum Under Armour s rozlohou cca. 7000 štvorcových metrov v Stanton Harcourt (Oxfordshire). Jeho efektívne služby poskytuje tím takmer 200 zamestnancov. Sklad bol modernizovaný a plne prispôsobený tak, aby podporoval viackanálovú kontraktnú logistiku (omnichannel) renomovaného výrobcu športového oblečenia.

Jeden z najmodernejších skladov pre všetky kanály

Mnoho technologických riešení pre automatizáciu skladových procesov bolo implementovaných v britskom distribučnom centre CEVA. Patria sem Master Pick Tote, triediče na manipuláciu s tovarom prijatým a distribuovaným zo skladu, dopravník, autonómne vysokozdvižné vozíky (AGV), zdvíhacie systémy Nerak, špecializované skladové systémy (Storeganizer), systémy Put-To-Light a ďalšie najnovšie technológie podporujúce procesy riadenia skladu , kontrola a plnenie objednávok.

Vďaka svojmu vybaveniu je distribučné centrum v Oxfordshire v súčasnosti jedným z najmodernejších a prevádzkovo najefektívnejších zariadení určených na obsluhu predaja omnichannel vo Veľkej Británii. To spoločnosti Under Armour umožnilo výrazne urýchliť čas objednávok B2C a B2B a zároveň minimalizovať chyby. Na druhej strane, výhodná poloha distribučného centra prispela k zlepšeniu veľkoobchodných služieb zákazníkom a skrátila čas vybavenia objednávky z 10 na 2 – 3 pracovné dni.

„Od podpísania predbežnej dohody so spoločnosťou Under Armour v júli minulého roku sme úspešne spravovali kanál elektronického obchodu počas Cyber ​​Week a vrcholu predajnej sezóny a dosiahli sme Zero Defects Start-up. Udržateľnosť bola jedným z kľúčových faktorov pri zmene zaobchádzania s akciami Under Armour, ktoré sa predtým nachádzali v Holandsku, bližšie k zákazníkom vo Veľkej Británii. Naše tímy tiež úzko spolupracovali na zavedení ekologického modelu balenia, ktorý nám umožnil vylúčiť plast z dodávateľského reťazca všade, kde je to možné,“ komentuje Chris Walton, výkonný riaditeľ CEVA Logistics UK a Írsko.

Foto: CEVA Logistics