CargoAi: objednávky a rezervácie cez online platformu

V rámci digitálnej transformácie zaviedla spoločnosť CargoAi platformu elektronických objednávok a rezervácií v oblasti leteckej nákladnej dopravy. Odborný tím spojil svoje skúsenosti s prepravu nákladu s poprednými svetovými technológiami.

Pôvodná myšlienka Matthieua Petota, generálneho riaditeľa a zakladateľa spoločnosti CargoAi sa zaoberala možnosťou pripojenia 100 % leteckých spoločností a GSA k špeditérom do výkonnej a spoľahlivej online platformy, ktorá by zjednodušila celý proces. Dnes už aplikácia SaaS s pripojeniami API ponúka digitálne riešenia objednávok nákladnej leteckej dopravy.

Umožňuje špeditérom pripojenie s leteckými spoločnosťami a z každej krajiny na svete jedinečný a tiež efektívny proces vystavenia a rezervácie cenovej ponuky. Táto inovácia poskytuje obrovskú výhodu: už nie je potrebné uskutočňovať individuálne spojenia s každou leteckou spoločnosťou. Aplikácia je intuitívna, modulárna a ponúka riešenia šité na mieru všetkým leteckým spoločnostiam a zasielateľom.

Túto úroveň zjednodušenia umožnili osvedčené skúsenosti tímu CargoAi s riadením leteckého nákladu: „Naše najlepšie talenty spojili svoje zručnosti a vytvorili online platformu, ktorou môžeme čo najlepšie odpovedať na špecifické potreby klientov,“ hovorí Matthieu Petot.

O tento svetový technologický hotspot sa zaslúžili experti spoločnosti Amazon, Microsoft, FCS Computer Systems, Air France-KLM, DB Schenker a Dyson. CargoAi umožňuje používateľom riadiť celý proces rezervácie leteckého nákladu prostredníctvom jediného nástroja, ktorý poskytuje zákazníkom aj analytické predpovede prepravnej kapacity vrátane 3D zobrazenie každej zásielky.

Foto: Air Cargo Eye