Blue Yonder a Uber zrýchľujú digitálnu transformáciu

Firmy Blue Yonder a Uber Freight oznámili partnerstvo, ktorého cieľom je pomôcť podnikom vybudovať efektívne a transparentné globálne dodávateľské reťazce v rozhodujúcom čase. Iniciatívy digitálnej transformácie sa v posledných niekoľkých mesiacoch zrýchlili, pretože podniky, ktoré prepravujú tovar, prijímajú flexibilné operácie, aby držali krok s meniacim sa dopytom. Rýchle zotavenie sa z nedostatku dodávok a vytvorenie odolného podnikania z dlhodobého hľadiska vyžadujú dobre riadený digitalizovaný dodávateľský reťazec, vrátane nákladnej dopravy.

Keďže volatilita sa na trhoch s nákladnou dopravou zvyšuje, Blue Yonder a Uber Freight začali spolupracovať na uspokojení logistických potrieb rôznych spoločností. Vytvárajú nové spôsoby ako zabezpečiť, aby sa prepravcovia mohli okamžite zapojiť do služieb v reálnom čase a do spoľahlivej kapacitnej siete v rámci nástrojov, ktoré už používajú. Spoločnosť Uber Freight sa integruje priamo do platformy Blue Yonder Luminate, aby podporila dynamické riešenie zisťovania cien a poskytla okamžité kótovanie trhových cien v reálnom čase, ako aj možnosti okamžitej rezervácie až dva týždne pred zaťažením.

Blue Yonder Luminate je založená na platforme Microsoft Azure a kombinuje bohaté interné a externé údaje z aktív celého digitálneho dodávateľského reťazca zákazníka, čím umožňuje inteligentnejšie obchodné rozhodnutia založené na umelej inteligencii a strojovom učení.
Rozhranie API umožní riešenie dynamického zisťovania cien firmám, používajúcim riešenie riadenia dopravy Blue Yonder, zapojiť sa do automatizovaného vykonávania dynamických sprievodcovských pokynov a do kapacitnej siete Uber Freight s viac ako 50.000 nákladnými dopravcami v USA a Európe.

Foto: Supply Chain Toolbox