Autobid.de zveruje platforme Moveecar dodávky vozidiel z aukcií

Spoločnosť GEFCO oznámila uzatvorenie partnerstva so spoločnosťou Autobid.de, oceňovanou online aukčnou platformou pre ojazdené vozidlá, ktorú vlastní nemecký aukčný expert Auktion & Markt AG. Tento nový obchodný vzťah bude využívať platformu GEFCO Moveecar zameranú na prevádzkovú správu vozidiel.

Spoločnosť GEFCO stavia na svojich hlbokých znalostiach trhu s ojazdenými vozidlami a mobilitou. Ponúka optimalizované prepravné riešenia, komplexnú transparentnosť a dodávku až ku koncovým zákazníkom, čo v súčasnosti veľké značky očakávajú. Zákazníci môžu vyhodnotiť náklady a podmienky prepravy už počas prebiehajúceho aukčného procesu a súčasne si ľahko na internete rezervovať prepravu.

„Sme nadšení zo spolupráce so spoločnosťou Autobid.de, ktorá stojí na čele medzinárodného trhu ojazdených vozidiel,“ opísal situáciu Frank Erhard, generálny manažér nemeckej pobočky GEFCO. „Ponúkame víziu rozsiahlych, prvotriednych služieb, ktoré zabezpečia pozitívnu zákaznícku skúsenosť a s radosťou budeme poskytovať svojmu partnerovi komplexnú ponuku systému Moveecar.“

Peter Lindner, člen predstavenstva spoločnosti Auktion & Markt AG, dodáva „Z pohľadu zákazníka je dodávka až do domu zásadným krokom v priebehu celej aukcie. Ide o prvý fyzický kontakt s danou automobilovou značkou po digitálnom priebehu aukcie. Väčšina našich zákazníkov očakáva rovnakú – ak nie lepšiu – digitálnu skúsenosť, ktorú majú z iných odvetví maloobchodu. S potešením túto potrebu naplníme pomocou služieb GEFCO Moveecar.“

Od začiatku pandémie Covid zohráva schopnosť minimalizovať kontakty a ponúkať služby, ktoré ochránia integritu vozidiel, zásadnú rolu v zákazníckej skúsenosti a dôvere. S cieľom naplniť túto výzvu spoločnosť GEFCO ponúka „bezkontaktnú dodávku“ (žiadny kontakt medzi vodičom a koncovým zákazníkom) a pripravuje dodávané vozidlá v súlade s najnovšími zdravotnými a bezpečnostnými predpismi.