Aston Martin rozširuje zmluvu s DHL Supply Chain

DHL Supply Chain, hlavný logistický partner spoločnosti Aston Martin, bol vymenovaný za správcu úplného dodávateľského reťazca v novom výrobnom závode spoločnosti v meste St. Athan v južnom Walese. Po dvojročnej úspešnej implementácii bola zmluva DHL s britským automobilovým výrobcom bola predĺžená do konca roku 2027.

Spoločnosť DHL v súčasnosti riadi prichádzajúcu prepravu, správu zásob, skladovanie a logistiku na podporu výrobného závodu značky v Gaydone, kde sa ročne vyrába viac ako 5 000 luxusných automobilov. Manažment firmy Aston Martin vymenoval DHL za svojho logistického partnera pre významnú globálnu kapacitu, spoločnú kultúru a vyznávané hodnoty, ako aj pre odborné znalosti v oblasti automotive, vďaka čomu bude môcť Aston Martin prispôsobiť svoj dodávateľský reťazec potrebám budúcnosti.

Spoločnosť DHL bola vybraná aj vďaka osvedčeným skúsenostiam v oblasti trhových operácií a schopnosti poskytovať agilné a nákladovo efektívne riešenia na viacerých miestach. DHL ponúka spoločnosti Aston Martin komplexné logistické riešenie, ktoré zjednodušuje a zefektívňuje všetky potrebné logistické procesy.

Foto: caranddriver.com