108 AGENCY opäť získala ocenenie HOF Awards 2021

Realitno-poradenská spoločnosť 108 AGENCY získala tretí rok po sebe víťazstvo v kategórii Best Industrial / Warehouse Real Estate Agency v regiónoch CEE (Central and Eastern Europe) a SEE (South-East Europe) udeľované na prestížnych HOF Awards 2021.
 
Šiesty ročník slávnostného udeľovania cien HOF Awards 2021 sa uskutočnil 23. septembra v Prague Marriott Hotel ako súčasť konferencie CEDE. Na základe víťazstva v súťaži CIJ Awards 2020 v niekoľkých kategóriách sa 108 AGENCY prebojovala do finále a získala prvenstvo v kategórii Best Industrial / Warehouse Real Estate Agency už tretí rok v rade.

V priebehu posledných dvanástich mesiacov spoločnosť 108 Agency na Slovensku prenajala viac ako 85.000 m2 skladových priestorov. Medzi najúspešnejšie transakcie patria napríklad zabezpečenie prenájmu 25.000 m2 v Sihoť Park Trenčín pre spoločnosť MAN, prenájom 15.400 m2 pre Dedoles v P3 Park Senec či prenájom 9.000 m2 spoločnosti Berlin Brands Group v GLP Park Bratislava Senec. V Českej republike presiahla 108 AGENCY sprostredkovanie prenájmu s rozlohou takmer 103.000 m2. Najvýznamnejšími transakciami je prenájom viac ako 8.000 m2 v ProLogis Park Prague-Airport spoločnosti DSV Solutions, prenájom 7.828 m2 spoločnosti Toyota Material Handling CZ v ProLogis Park Prague-Rudná alebo predĺženie prenájmu 5.342 m2 pre Country Life v ProLogis Park Prague-Rudná.

108 AGENCY pokrýva celú Českú republiku, Slovensko a od minulého roka aj Maďarsko. Pobočky vo všetkých krajinách spolu úzko spolupracujú a intenzívne rozširujú tím profesionálov. Ďalšou novinkou uvedenou v roku 2020 je „108 priemyselná mapa“ – denne aktualizovaná aplikácia, ktorá uľahčuje používateľom orientáciu v aktuálnej ponuke priemyselných priestorov v rámci Českej republiky a od tohtoročnej jesene aj na Slovensku. 108 AGENCY tak dlhodobo buduje pozíciu lídra na trhu sprostredkovania komerčných nehnuteľností prostredníctvom skúseného tímu a data-driven prístupu.

„Ďakujem celému tímu 108 AGENCY za skvele odvedenú prácu, všetkým našim klientom za vloženú dôveru a business partnerom za neustálu podporu. Som nesmierne rád, že sa nám už tretí rok v rade podarilo obhájiť titul Najlepšej industriálnej agentúry na trhu. Konkurencia je každý rok veľmi silná, a to viac ma teší, že vďaka tvrdej práci a tímovému duchu sme toto ocenenie dokázali opäť získať. Zároveň je to však pre nás veľký záväzok a výzva do budúcna neustále zlepšovať naše služby, aby sme dokázali uspieť aj na budúci rok, “ hovorí Jakub Holec, zakladateľ a CEO 108 AGENCY.

„Napriek ťažkej situácii, v ktorej sa v roku 2020 ocitol celý svet, môžem zhodnotiť tento rok ako úspešný. Som hrdý na svoj tím, ktorý dokázal obhájiť opätovné víťazstvo z minulých rokov a flexibilne sa prispôsobil novým podmienkam. Získaním tohto ocenenia sa naďalej potvrdzuje výborná pozícia 108 AGENCY na trhu poradenstva v oblasti komerčných nehnuteľností. Ďakujeme našim business partnerom a verným klientom za prejavenú dôveru a tešíme sa na nové výzvy, ktoré prinesú ďalšie roky „, hovorí Branislav Jendek, Managing Director v slovenskej 108 AGENCY.

108 AGENCY sa v prestížnej realitnej súťaži v strednej Európe CIJ Awards pravidelne umiestňuje na popredných pozíciách už od roku 2015. Česká aj slovenská pobočka zvíťazila v priebehu posledných štyroch rokov hneď v niekoľkých kategóriách. V roku 2018 napríklad vyhrala 108 AGENCY Slovensko cenu CIJ Best Warehouse Lease za sprostredkovanie prenájmu industriálnych priestorov o rozlohe cca 40.000 m2.

Ocenenie Hall of Fame Awards je vyvrcholením celej série CIJ Awards. Proti sebe tu stoja víťazné projekty a spoločnosti z celej strednej a východnej Európy a súťažia spolu o cenu Best of the Best HOF Awards. Každý rok sa nominujú víťazi z predchádzajúcich CIJ Awards. Tieto série súťaží sa konajú v Českej republike, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku, Srbsku a na Slovensku.

Podporte vydávanie aktuálnych správ na webe Logistika Dnes a v Logistika Dnes magazíne. Vyberte si inzerciu podľa vašej potreby (cenník nájdete TU), alebo uvítame aj zaslanie akejkoľvek čiastky na číslo účtu SK73 8360 5207 0042 0002 2712 Pomôžte nám ďalej sa zlepšovať. Za vašu podporu ďakujeme.